Oferty pracy

Masz pytanie ? Zadzwoń!

tel. +48 (56) 651-00-87

mail: kancelaria@taxtor.pl

Mamy ofertę  dla małych średnich i dużych firm, mamy ofertę również dla Twojej firmy.

KORZYŚCI  ZE  STAŁEJ  WSPÓŁPRACY:

  • Wzmocnienie bezpieczeństwa Klienta w rozliczeniach podatkowych
  • Korzystanie jednocześnie z wiedzy wielu specjalistów za jedną opłatą
  • Ograniczenie nieterminowości wkonywanych prac
  • Wsparcie Klientów w kontaktach z urzędem skarbowym i ZUS
  • Oszczędność kosztów funkcjonowania firmy
  • Optymalizacja procesów zatrudnienia

    Obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

    1.  KSIĘGOWA / SAMODZIELNA KSIĘGOWA numer ref. KS/11/2018
    2. PRAKTYKANTA /STAŻYSTA/ABSOLWENT
    / numer ref. AS/11/2018

    1.KSIĘGOWA / SAMODZIELNA KSIĘGOWA numer ref. KS/11/2018

    Zadania:

    - prowadzenie ksiąg podatkowych ( KPiR ) lub rachunkowych

    - prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej

    - bezpośredni kontakt z Klientami Kancelarii

    Szukamy bystrej osoby z pasją do księgowości, nastawioną na rozwój zawodowy.

    Wymagania:

    • - minimum 2 - 3 lata doświadczenia w pracy w księgowości
    • - znajomość przepisów VAT i PIT
    • - dobra znajomość obsługi komputera (np. programy Buchalter, Rewizor, Gratyfikant, Rachmistrz oraz MS Office )
    • - dokładność, dbałość o szczegóły, komunikatywność i zaangażowanie w pracę
    • - systematyczności, terminowości i odpowiedzialności za wykonywaną pracę,
    • - szybka obsługa komputera (pisanie i wprowadzanie danych)
    • - dynamizm i optymizm w działaniu
    • - mile widziane doświadczenie w pracy biurze rachunkowym

    Oferujemy :
    - stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

    - wsparcie merytoryczne w wykonywanej pracy

    - szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego
    - ciekawa pracę w przyjaznej atmosferze

    - możliwość bieżącej nauki księgowości w gronie współpracowników oraz na szkoleniach zewnętrznych,

    - wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, doświadczenia, zaangażowania i wydajności prac
    - możliwość zatrudnienia jako praca dodatkowa ( po godz. 16.00 )

    - płatne nadgodziny ( jeżeli  wystąpią )

    - praca na jedną zmianę - ruchomy czas pracy

     Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV, list motywacyjny ) oraz wstępne oczekiwania płacowe , na adres mailowy: kancelaria@taxtor.pl

        Prosimy o zawarcie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych (dokumenty nie posiadające klauzuli nie będą rozpatrywane, zostaną usunięte) :

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostarczonych w CV do którego niniejsza zgoda stanowi załącznik, celem przeprowadzenie rekrutacji na stanowisko o które się ubiegam oraz do przyszłych rekrutacji ".

    Jednocześnie informujemy, iż Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Doradztwa Podatkowego TAXTOR - Piotr Kowalczyk   z siedzibą w Toruniu , (adres: 87-100 Toruń, ul.Szosa Chełmińska 158/2). Twoje dane osobowe przetwarzamy, w procesie rekrutacji, na podstawie powyżej wyrażonej zgody. W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.  Twoje dane będą przetwarzane przez okres nie dłużej niż 6 miesięcy od zakończenia rekrutacji. Przysługuje Ci również prawo dostępu do twoich danych, do ich sprostowania, prawo do ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie Twoich danych osobowych jest niezbędne do realizacji celów w jakim są przetwarzane”.

    Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    2. PRAKTYKANTKA/ STAŻYSTA/ABSOLWENT  numer ref. AS/11/2018

    Zadania:

    - wprowadzanie dokumentów do systemów księgowych

    - prowadzenie ksiąg podatkowych i rejestrów VAT

    - obsługa sekretariatu i wykonywanie innych prac biurowych

     Wymagania:
    -  absolwentka lub studentka studiów dziennych lub zaocznych ( mile widziane wykształcenie średnie ekonomiczne )

    - absolwentka technikum ekonomicznego

    - podstawowa wiedza w zakresie podatków i rachunkowości

    - podstawy obsługi programów księgowych.
    - mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym

    - zaangażowanie , nastawienie na nowe doświadczenia

    Oferujemy:

    •   Codzienną naukę w kulturze otwartości i dzielenia się wiedzą
    •   Umowę o płatne praktyki i staże na okres do 3 miesięcy
    •   Elastyczny czas odbywania praktyk
    •   Narzędzia pracy
    •   Referencje
    •   Naukę obsługi programów księgowych
    •   Udział w szkoleniach
    •   Po odbyciu praktyk możliwość zatrudnienia w elastycznej formie
    Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV, list motywacyjny) pocztą elektroniczną na adres:    praca@taxtor.pl .

    Jednocześnie informujemy, iż Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Doradztwa Podatkowego TAXTOR - Piotr Kowalczyk   z siedzibą w Toruniu , (adres: 87-100 Toruń, ul.Szosa Chełmińska 158/2). Twoje dane osobowe przetwarzamy, w procesie rekrutacji, na podstawie powyżej wyrażonej zgody. W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem. Twoje dane będą przetwarzane przez okres nie dłużej niż 6 miesięcy od zakończenia rekrutacji. Przysługuje Ci również prawo dostępu do twoich danych, do ich sprostowania, prawo do ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie Twoich danych osobowych jest niezbędne do realizacji celów w jakim są przetwarzane”.