Oferty pracy

Masz pytanie ? Zadzwoń!

tel. +48 (56) 651-00-87

mail: kancelaria@taxtor.pl

Mamy ofertę  dla małych średnich i dużych firm, mamy ofertę również dla Twojej firmy.

KORZYŚCI  ZE  STAŁEJ  WSPÓŁPRACY:

  • Wzmocnienie bezpieczeństwa Klienta w rozliczeniach podatkowych
  • Korzystanie jednocześnie z wiedzy wielu specjalistów za jedną opłatą
  • Ograniczenie nieterminowości wkonywanych prac
  • Wsparcie Klientów w kontaktach z urzędem skarbowym i ZUS
  • Oszczędność kosztów funkcjonowania firmy
  • Optymalizacja procesów zatrudnienia

    Obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

    1. KSIĘGOWA/ SAMODZIELNA KSIĘGOWA /  numer ref. SK/01/2017
    2. PRAKTYKANTA (praktyka bezpłatna )
    / numer ref. AS/11/2017

    1.KSIĘGOWA/SAMODZIELNA KSIĘGOWA / numer ref. SK/01/2017

    Zadania:

    - samodzielne prowadzenie ksiąg podatkowych (KPiR) lub rachunkowych

    - rozliczanie wynagrodzeń, sporządzanie listy płac i deklaracji ZUS

    - nadzór nad księgowaniem młodszych księgowych

    - bezpośredni kontakt z Klientami Kancelarii

    Wymagania:
    - minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w księgowości (warunek niezbędny)
    - dobra znajomość przepisów VAT i PIT
    - dobra znajomość prawa pracy i przepisów ZUS
    - dobra znajomość obsługi komputera (np. programy Buchalter,KOMAR, Płatnik oraz MS Office )
    - dobra organizacja czasu pracy, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
    - dokładność, dbałość o szczegóły, komunikatywność i zaangażowanie w pracę
    - szybka obsługa komputera (pisanie i wprowadzanie danych)
    - dynamizm i optymizm w działaniu
    - mile widziane doświadczenie w pracy biurze rachunkowym

    Oferujemy :
    - stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    - szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego
    - ciekawa pracę w przyjaznej atmosferze
    - wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, doświadczenia, zaangażowania i wydajności prac
    - możliwość zatrudnienia na pół etatu lub jako praca dodatkowa

    Przewidujemy dwustopniowy proces rekrutacji:
    1.Wstępna rozmowa rekrutacyjna
    2.Test wiedzy w zakresie podatkowo-księgowym i/lub kadrowo-płacowym oraz test obsługi komputera

     Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV, list motywacyjny ) na adres Kancelarii:

    Kancelaria Doradztwa Podatkowego "TAXTOR" - Piotr Kowalczyk
    ul. Szosa Chełmińska 158/2
    87-100 Toruń

     lub pocztą elektroniczną na adres: praca@taxtor.pl

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz 833 z późn.zmian.)

    Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    2. PRAKTYKANTKA (praktyka bezpłatna) numer ref. AS/11/2017

    Zadania:

    - wprowadzanie dokumentów do systemów księgowych

    - prowadzenie ksiąg podatkowych i rejestrów VAT

    - obsługa sekretariatu i wykonywanie innych prac biurowych

     Wymagania:
    -  studentka studiów dziennych lub zaocznych ( mile widziane wykształcenie średnie ekonomiczne )
    - podstawowa wiedza w zakresie podatków i rachunkowości

    - podstawy obsługi programów ksiegowych.
    - mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym

    - zaangażowanie , nastawienie na nowe doświadczenia

    Oferujemy:

    •   Codzienną naukę w kulturze otwartości i dzielenia się wiedzą
    •   Umowę o praktyki na okres do 3 miesięcy ( pierwszy miesiąc bezpłatny )
    •   Elastyczny czas odbywania praktyk (od 20 do 30 godzin w tygodniu )
    •   Narzędzia pracy
    •   Referencje
    •   Naukę obsługi programów księgowych
    •   Udział w szkoleniach
    •   Do naszych najlepszych praktykantów wracamy zawsze, kiedy pojawia się odpowiedni wakat :-)
    Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV, list motywacyjny) pocztą elektroniczną na adres:

    praca@taxtor.pl .

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz 833 z późn.zmian.)