Wspieramy studentów


Masz pytanie ? Zadzwoń!

tel. +48 (56) 651-00-87

mail: kancelaria@taxtor.pl


Mamy ofertę  dla małych średnich i dużych firm, mamy ofertę również dla Twojej firmy.


KORZYŚCI  ZE  STAŁEJ  WSPÓŁPRACY:

 • Wzmocnienie bezpieczeństwa Klienta w rozliczeniach podatkowych
 • Korzystanie jednocześnie z wiedzy wielu specjalistów za jedną opłatą
 • Ograniczenie nieterminowości wkonywanych prac
 • Wsparcie Klientów w kontaktach z urzędem skarbowym i ZUS
 • Oszczędność kosztów funkcjonowania firmy
 • Optymalizacja procesów zatrudnienia

  Wspieramy studentów UMK


         Kancelaria bierze czynny udział w społecznym wsparciu studentów UMK, zarówno Wydziału Prawa i Administracji jak i Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. 

  W dniu 11.01.2017 r. doradca podatkowy Piotr Kowalczyk przeprowadził szkolenie dla studentów Koła Młodych Księgowych działającego przy Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce O/Toruń. Temat szkolenia: " Jakie podatki płaci przedsiębiorca. Wybór optymalnej formy opodatkowania działalności gospodarczej". Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem studentów i zostało wysoko ocenione przez uczestników spotkania.            W dniach 25 - 26 kwietnia 2012 r. na Wydziale Prawa i Administracji UMK w Toruniu odbyła się Studencka Konferencja Naukowa pt. : "Podatnik na spalonym. Unikanie opodatkowania i sposoby zapobiegania temu zjawisku", której organizatorem było Studenckie Koło Naukowe Prawa Podatkowego. Zaproszony jako prelegent Doradca Podatkowy Piotr Kowalczyk wygłosił referat na temat " Unikanie opodatkowania na gruncie podatku VAT - przykłady z orzecznictwa sądowoadministracyjnego"

  dscn71205b15djpg

     

          Na wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania  doradca podatkowy Piotr Kowalczyk wielokrotnie uczestniczył w organizowanych przez Koło Naukowe Rachunkowości warsztatach.


  img_632jpg

      W roku akademickim 2007/2008 prowadził warsztaty na temat " Kadry i płace jako jeden z pionów dokumentacji prowadzonej w firmie", w roku akademickim 2009/2010 na temat"Zasady prowadzenia Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów", a w roku akademickim 2010/2011 na temat "Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów  czynnego podatnika VAT z zastosowaniem programów komputerowych."

  W roku akademickim 2009/2010 Kancelaria TAXTOR została wyróżniona przez studentów Koła Naukowego Rachunkowości nagrodą za najlepiej  przeprowadzone warsztaty  .

  Od kilku już lat nasza  Kancelaria  organizuje  staże i praktyki zawodowe dla studentów UMK.